Menu

Inwestowanie w przyszłość

Inwestycje w przyszłość

Czy Bitcoin przebiję barierę 3000 dolarów?

inwestorskie

Bitcoin to krypto waluta, która w ostatnim okresie zyskuje bardzo dużo. Kurs przekroczył już 1800 dolarów i cały czas rośnie. Inwestorzy posiadający bitcoiny z duża ekscytacją obserwują zmieniający się kurs. Bitcoin zwany złotem XXI wieku przebija kolejne bariery kursowe. Wysoki kurs Bitcoina zaczyna wywoływać wśród inwestorów gorączkę złotka. Bitcoin stał się okazją inwestycyjną, która kusi wielu inwestorów szukających sposobów pomnożenia gotówki. Inwestowanie w Bitcoin niesie za sobą wysokie ryzyko. Im wyższy kurs Bitcoina tym większe ryzyko, że jego zakup doprowadzi do bankructwa.

Wielu inwestorów, którzy kupili bitcoiny np.: po 3800zł. Przy zysku na poziomie 100% wielu inwestorów może zacząć realizować zyski. Pod dużym znakiem zapytania jest również możliwość sprzedaży Bitcoina po tak Wysokiem kursie. Czy znajdzie się ktoś kto odkupi od nas Bitcoiny w cenie 3000 dolarów? Trudność kopania bitcoinów cyklicznie wzrasta, co może przyczynić się do dalszego wzrostu kursu. Jak w każdym biznesie tak i w tym istnieje ryzyko, że zainwestowany kapitał w jakiejś części może przepaść. Analizując wiele czynników związanych z kopaniem bitcoina jak i całą jego historią mamy do czynienia z powstawaniem krypto waluty, której wartość obrotu sięga miliardów dolarów na w skali świata.

W Internecie powstaje coraz więcej miejsc, w których można kupować oraz sprzedawać bitcoin tak jak dolara czy Euro. Bardzo prawdopodobne jest, że bitcoin w ciągu kilku miesięcy przebije kurs 2000 dolarów. Co roku na świecie rośnie liczba koparek w użyciu, które wydobywają bitcoiny. Wiele firm inwestuje w powstawanie kopalni, które posiadają kilkaset koparek i kopią bitcoiny na dużą skalę. Przy tak dużym wzroście kursu można sobie tylko wyobrazić jak wysoki zyski osiągnął te firmy, a wraz z nimi inwestorzy, którzy zdecydowali się stać częścią tego biznesu. W Polsce na dzień dzisiejszy istnieje kilka większych kopalni krypto walut. Większość osób stara się zarabiać na handlu krypto walutą niż zajmować się jej wydobywaniem z racji na bardzo wysokie koszty sprzętu oraz drogiego prądu. Bitcoin czyli złoto XXI wieku stało się obsesją wśród wielu poszukiwaczy szybkiego i dużego zysku, którzy nie zawsze racjonalnie podchodzą do tematu. Nie prowadzą swoich inwestycji w sposób ekonomiczny, a bardziej kierują się chęcią wydobywania bitcoinów za wszelką cenę licząc, że wysokie koszty zostaną zniwelowane bardzo wysokim kursem bitcoina. Przyszłość krypto walut na świecie staje się alternatywą dla walut, których kurs opiera się na nadmiernie zadłużonych Państwach. Wystarczy bankructwo dużego banku w USA a waluty tracą na wartości. Bitcoin to krypto waluta, której korpus jest odporny na  wahania gospodarcze. Inwestycja w bitcoin może się okazać naprawdę dobrym wyborem, który pozwoli na pomnożenie pieniędzy.

© Inwestowanie w przyszłość
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci